ZŠ a MŠ Nechanice vyhlašuje zápis dětí do MŠ pro školní rok 2024/25. Více v aktualitách...

Hradecká laťka 2023

latka

Hradecký pohár - soutěž žáků ZŠ ve skoku vysokém

Na Den učitelů jsme se vypravili do Hradce Králové na 1. část Hradeckého atletického poháru –
soutěž ve skoku vysokém.

V hale Sokola HK se sešlo více než 200 závodníků několika kategorií. Před rokem se nám v této soutěži dařilo a přivezli jsme i nějaké medaile, tak jsme byli zvědaví, jestli se nám to podaří i letos. A stalo se – Terka Opltová a Petr Bludský obsadili ve svých kategoriích vynikající  2. místa. Těsně pod stupni vítězů zůstali a „bramborovou“ medaili získali Jakub Skřivan a Adéla Daridová. Další umístění v první desítce vybojovaly Terka Tejklová (7.) a Lucie Velínská (8.) Honzovi Štokrovi a Tomáši Homoláčovi se sice na přední pozice proniknout nepodařilo, ale určitě byl pro ně takový závod cennou zkušeností. Celkově jsme pro školu do hodnocení Hradeckého atletického poháru získali 29 bodů a obsadili krásné 5. místo z 15 zúčastněných škol. Pro zajímavost - medaile a odměny závodníkům předával mistr ČR ve skoku vysokém Marek Bahník.

Všem děkujeme za výborné výkony a vzornou reprezentaci školy.