ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Hradecká laťka

Hradecká laťka 1

soutěž žáků ZŠ ve skoku vysokém

Také letos jsme se rozhodli přihlásit do Hradeckého atletického poháru. Jeho první částí je tradičně Hradecká laťka, tedy soutěž ve skoku vysokém. V minulých letech se nám zde dařilo, a tak jsme byli zvědaví, jak to dopadneme letos. A byla to výprava nadmíru úspěšná.

Z deseti zástupců naší školy se všichni umístili na bodovaných příčkách, a polovina si dokonce odvezla medaili. V mladších žákyních vybojovala 1. místo Kristýna Kvasničková za výkon 139 cm, 2. místo obsadila ve starších žákyních Tereza Tejklová (141 cm) a 3. místa získali ve svých kategoriích Adam Mihl (120 cm), Petr Bludský (152 cm) a Adéla Daridová (134 cm). Další pěkná umístění: 4. místo Jakub Skřivan (144 cm), 5. místo Lucie Velínská (126 cm), 7. místo Filip Kvasnička (124 cm) a Dominik Cejp (144 cm), 8. místo Vojtěch Jíra (142 cm). Součet bodů
znamenal pro naši školu krásné 4. místo ze 13 zúčastněných škol.

Všem našim účastníkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

E. Hrušková

https://www.rajce.idnes.cz/zsnechanice/album/hradecka-latka-2

Datum vložení: 27. 3. 2024 6:59
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty