ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Florbal chlapců - 6. - 7. ročníků

Florbal chlapců - 6. - 7. ročníků 1

sportovní akce 2. stupně

Ve čtvrtek 12. listopadu se odehrál v Sokolovně Nový Bydžov florbalový turnaj pod záštitou AŠSK. Chlapci 6. - 7. ročníků se utkali systémem každý s každým. 

Naši chlapci se hned na úvod porvali o body s pozdější stříbrnou ZŠ Karlova (prohra 0:1 na nájezdy) a vítězem celého turnaje ZŠ Klicperova (0:1). Pak jsme konečně začali dávat branky a nakonec z toho bylo krásné 4. místo, potom co jsme porazili ZŠ Smidary (2:1), ZŠ Hlušice (2:0) a ZŠ Skřivany (2:1).

O našem konečném umístění rozhodl zápas s Chlumcem, ve kterém jsme se přetahovali o vedení až do samého konce, dokonce jsme několik vteřin před sirénou vstřelili regulérní branku, kterou ale rozhodčí neviděl, prohra 2:3 nás odsunula na nepopulární 4. místo.

Přestože jsme nezískali medaili, rád bych všem hráčům poděkoval za předvedený výkon.

PS

Sestava:
Š. Hovad, F. Kvasnička, E. Flégl, M. Munzar, T. Kubík, D. Bárta,  K. Tůma, R. Záviška, A. Souček

 

https://www.rajce.idnes.cz/zsnechanice/album/florbal-chlapci-6-7-trid

 

Datum vložení: 16. 11. 2023 7:37
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty