ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Exkurze do Dlouhých Dvorů

Exkurze do Dlouhých Dvorů

akce 1. stupně

Dne 16. 6. jsme jeli do Dlouhých Dvorů na exkurzi. Přivítali nás a rozdělili do tří skupin. Postupně jsme prošli 10 stanovišť. Bavilo nás vlézt do kombajnu, traktoru a do dalších zemědělských strojů. Viděli jsme spoustu domácích zvířat. Vyluštili jsme různé kvízy a poznávali jsme polní plodiny. Vyzkoušeli jsme si posekat pole pomocí počítačové hry. Výborné byly koláče, které jsme dostali ke svačině. 

žáci 3. A a 3. B


https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/3.A%2C_3.B_Dlouhe_Dvory/

Datum vložení: 26. 6. 2023 7:56
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty