ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

English Speaking Contest

č1

soutěž žáků 1. st. v anglickém jazyce

Tradiční soutěž v angličtině dětí z prvního stupně se uskutečnila i letos! Minulý pátek předvedly děti naší školy porotkyním z 9. ročníku, jak se nebojí angličtiny a nestydí se mluvit a plnit pokyny pouze v anglickém jazyce. Všichni zúčastnění si vyzkoušeli soutěžní atmosféru, získali ze sebe dobrý pocit, odnesli si samozřejmě spoustu hezkých odměn.

Děkuji SRPŠ a přátelům z CREW a Comics Centra, že podpořili děti pěknými cenami.

JM

č1č3č2

č4č5

Datum vložení: 30. 5. 2023 11:19
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty