ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Všem žákům přejeme krásné prázdniny!

 

English Speaking Contest      

English Speaking Contest      

soutěž žáků 1. stupně v AJ
ve spolupráci s žáky 9. ročníku

Jsem rád, že se anglická a již tradiční soutěž po dvouleté pauze opět vrátila mezi děti na první stupeň ZŠ a MŠ v Nechanicích.      

Dne 16. června 2022 si žáci 1. – 5. ročníku mohli vyzkoušet, jak jsou šikovní v povídání a porozumění angličtině a hlavně měli příležitost si akci užít a získat sami ze sebe dobrý pocit.

Rekordy jsme letos nelámali, z kapacitních důvodů jsme nemohli přivítat spřátelené školy, které v minulosti rády naši výzvu přijaly. Ale i tak se postupně u porotců (dívek a chlapců z devátých tříd) vystřídalo 97 dětí! Tolik přihlášených dětí z jedné školy je stále znamením, že děti angličtina baví a nestydí se v ní povídat.

Moc děkuji SRPŠ, nakladatelství CREW, Comics Centru, Svojtka & Co a společnosti Caimano sports za poskytnutí krásných odměn pro děti, bez štědrých dárků pro děti by se tato akce nedala v takové míře a kvalitě vůbec podniknout.

Jan Mrzena

ZŠ a MŠ Nechanice

 

Datum vložení: 20. 6. 2022 15:12
Datum poslední aktualizace: 20. 6. 2022 15:15
Autor: Petr Soukal
Úřední hodiny v období prázdnin

4. 7. od 8:00 do 15:00 hodin

18. 7. od 8:00 do 15:00 hodin

15. 8. od 8:00 do 15:00 hodin

Jiný termín pouze po telefonické domluvě.

Změna bankovních účtů

od 1. 7. 2022

více v aktualitách

 

 

 

Uzavření školní jídelny o prázdninách

16.07.2022 - 14.08.2022

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty