ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

E-shop školy

oblečení s logem školy

Vážení rodiče, žáci,

připomínáme všem zájemcům, že jejiž plně funkční e-shop oblečení s logem ZŠ Nechanice (https://www.kraloveskoly.cz/zsnechanice/). V nabídce naleznete oblečení (trička, mikiny, tepláky, kraťasy, tílka, čepice) i další školní doplňky (tašky, vaky).

Obcchod bude zpřístupněn do 24. ledna 2022.


 

Datum vložení: 10. 1. 2022 12:08
Datum poslední aktualizace: 12. 1. 2022 11:08
Autor: Petr Soukal

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty