ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Všem žákům přejeme krásné prázdniny!

 

Dubnové akce ve školní družině

přehled + odkaz na fotografie

V měsíci dubnu jsme se ve družině věnovali kromě tradičního velikonočního tvoření pozorování počasí – hráli jsme si na meteorology. Děti tvořily krásné koláže – sebe pod deštníkem, zkoušely netradiční techniky – malování pomocí pěny na holení, zdobily klubovny a chodby rozkvetlými loukami, květinami apod.. Povídali jsme si o čase, čemu věnujeme nejvíce času a jak trávíme volný čas s rodiči. Užili jsme si i „(Tý)den Země“! Každý den si děti vyzkoušely jiné aktivity - takže si zahrály mravenčí hru, dozvěděly o životě mravenců, kdo všechno žije v půdě, zasévaly i sázely do nových záhonů na školní zahradě. Pro skřítka Větvičku jsme namalovali celou alej různých stromů a debatovali jsme o tom, jak šetřit vodou a pečovat o ni. Stihli jsme uklidit i okolí školy od odpadků. Měsíc jsme zakončili přípravou na „Pálení čarodějnic“ – vyráběli jsme masky a klobouky. Fotografie naleznete na facebookových stránkách školní družiny nebo na odkazu níže.

EH

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Duben_ve_skolni_druzine/

Datum vložení: 11. 5. 2022 10:11
Datum poslední aktualizace: 12. 5. 2022 11:52
Autor: Petr Soukal
Úřední hodiny v období prázdnin

4. 7. od 8:00 do 15:00 hodin

18. 7. od 8:00 do 15:00 hodin

15. 8. od 8:00 do 15:00 hodin

Jiný termín pouze po telefonické domluvě.

Změna bankovních účtů

od 1. 7. 2022

více v aktualitách

 

 

 

Uzavření školní jídelny o prázdninách

16.07.2022 - 14.08.2022

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty