ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Děti učiteli 

akce 2. stupně

Akce Děti učiteli proběhla 1. 6. 2023 (čtvrtek) na druhém stupni. Plán akce byl, že si učitelé mohli na den odpočinout od výuky a učili žáci. Žáci, kteří měli zájem o to naučit něco nového své starší nebo mladší spolužáky, se domluvili s vyučujícím a 1. 6. na den dětí předvedli, co v nich je. No a jak to dopadlo? 
Akce se zúčastnili zástupci z každé třídy a našly se pouze pozitivní ohlasy, ať už jsme se ptali vyučujících, žáků, co přednášeli, nebo žáků, kteří poslouchali své kamarády, všem se akce líbila a to především v nižších ročnících, ale i deváťáci byli nadšeni. Rozhodně uvítáme podobnou akci i příští rok. 

Lucie Jírová, členka ŽP

Datum vložení: 8. 6. 2023 8:39
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty