ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČ.

V přílohách najdete informace k zápisu do 1. tříd (přo školní rok 2023/24).

 

Desatero pro zdravé dítě

pozvánka pro rodiče dětí z MŠ a 1. st.

Srdečně zveme rodiče dětí z MŠ a 1. stupně na přednášku s výživovou poradkyní Mgr. Radkou Drobnou, která proběhne v pondělí 13. března 2023 od 16:00 hod. v budově MŠ (oddělení Sluníčko). Více v příloze...

Těšíme se na Vaši účast

Přílohy

Desatero pro zdravé dítě 1.pdf

Desatero pro zdravé dítě 1.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 4,16 MB
Datum vložení: 7. 3. 2023 7:03
Datum poslední aktualizace: 7. 3. 2023 9:09
Autor: Petr Soukal

Nabídka pracovní pozice "učitelka v MŠ" na plný úvazek

 


 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty