ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Covidové vystoupení pro seniory

akce školní družiny

 

 

Ve školní družině jsme již od října nacvičovali hudební vystoupení i zveršovanou pohádku. Přidala se k nám se svými třeťáky a hudebním kroužkem i paní učitelka Vodrážková. Bohužel za stávající situace jsme nechtěli před seniory předstoupit naživo, tak jsme za pomoci pana Z. Zajfrta a pana J. Turka vše natočili na video.

Ve středu 1. 12. 2021 proběhlo na setkání seniorů v kulturním domě promítání. I přestože jsme nebyli přítomni, sklidili jsme veliký potlesk. Líbily se i naše dárečky, které jsme pro seniory vyrobili.

RM

Datum vložení: 2. 12. 2021 13:03
Datum poslední aktualizace: 2. 12. 2021 13:07
Autor: Petr Soukal

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty