Covidové vystoupení pro seniory

akce školní družiny

Ve školní družině jsme již od října nacvičovali hudební vystoupení i zveršovanou pohádku. Přidala se k nám se svými třeťáky a hudebním kroužkem i paní učitelka Vodrážková. Bohužel za stávající situace jsme nechtěli před seniory předstoupit naživo, tak jsme za pomoci pana Z. Zajfrta a pana J. Turka vše natočili na video.

Ve středu 1. 12. 2021 proběhlo na setkání seniorů v kulturním domě promítání. I přestože jsme nebyli přítomni, sklidili jsme veliký potlesk. Líbily se i naše dárečky, které jsme pro seniory vyrobili.

RM

Datum vložení: 2. 12. 2021 13:03