ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČ.

V přílohách najdete informace k zápisu do 1. tříd (přo školní rok 2023/24).

 

Čertí škola

ve třídě 4. A

V pondělí 5. prosince dorazilo do školy spoustu malých nezbedných čertíků. Starší pekelníci ze 4.A si pro ně připravili záludné úkoly – přikládání pod kotel, nošení hříšníků do pekla, mluvení s vyplazeným jazykem, čertovský bowling apod.

Také se společně naučili čertovský taneček a vyrobili si papírového čertíka. Nakonec za nimi dorazil i Mikuláš se svým andělským a pekelným doprovodem. Andílci každému doručili andělskou poštu s malým dárkem a sladkými dobrotami.

Čertům všechny děti slibovaly, že se polepší a už budou opravdu hodné. Ať jim to dlouho vydrží!

HB

 

Datum vložení: 12. 12. 2022 10:43
Datum poslední aktualizace: 12. 12. 2022 10:45
Autor: Petr Soukal

Nabídka pracovní pozice "učitelka v MŠ" na plný úvazek

 


 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty