ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Čertí škola

1. stupeň ZŠ

V pátek 3. prosince se to na 1. stupni hemžilo neposednými čertíky a roztomilými andílky. Ve škole je čekaly různé zkoušky, hry, soutěže, vyrábění, tancování a samozřejmě i dovádění, které k čertům neodmyslitelně patří. Mikuláš nás bohužel kvůli aktuální situaci navštívit nemohl, ale i tak jsme si celé dopoledne společně užili.

                                                                                                                                                                   HB

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Certi_skola_2021/

Datum vložení: 21. 12. 2021 10:37
Datum poslední aktualizace: 21. 12. 2021 10:38
Autor: Petr Soukal

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty