ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Británie s Britem

Británie s Britem 1

akce 1. stupně

V pátek 26. dubna k nám po několika letech zavítal rodilý mluvčí Neil, aby dětem zpestřil výuku angličtiny.

Děti 3. – 5. tříd si zažily Británii s Britem, v týmech soutěžily, zpívaly písničky, pracovaly  na interaktivních cvičeních a poznávaly Británii v kvalitní show, která všechny obohatila o kulturní zážitek.

JM

 

Datum vložení: 2. 5. 2024 8:30
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty