Všem žákům přejeme krásné prázdniny!

Barešův ranč

ranč

třídní výlet 3. tříd

V polovině června vyrazily děti z 3. A a 3. B na Barešův ranč u Lužce nad Cidlinou. Zážitků z dvoudenního výletu byla spousta, tady jsou alespoň některé z nich:

„Když jsme přijeli autobusem, tak jsme si hráli na hřišti a skákali na trampolíně.“

„Hráli jsme městečko Palermo. Mezi tím, co jsme hráli, paní učitelky schovaly papírky, na kterých byly symboly a písmena. Byla to taková luštící hra. Pak jsme se šli ubytovat. Vybalili jsme si věci a hned jsme vyzkoušeli postele.“

„Nejvtipnější byla sprcha. Vypadala jako chobotnice, protože tam byla normální hadice, ale měla přísavky a vypadalo to jako chapadlo.“

„Hráli jsme různé hry. Hru na štěstí hrály i paní učitelky a já jsem je při tom fotil.“

„Nejvíc mě bavil bazén. Byl sice studený, ale to mě nevadilo. Pak jsem si šel koupit nanuka.“

„Hrála jsem s Aničkou šibenici a jedly jsme brambůrky.“

„Nejlepší bylo, že s námi byla v chatce paní učitelka.“

„Hráli jsme ping-pong. A taky jsme hráli v chatce na schovávanou.“

„Šel jsem si hrát a byla to zábava. Všichni jsme šli kolem rybníka a viděli bizony. Večer jsme si opíkali buřty nebo chleba.“

„Některé chatky si připravily vystoupení. Ta naše taky, tančily jsme. Pak holky z 3. B začaly zpívat a já s paní učitelkou jsme jim dělaly doprovod trubkami, Klárka chrastítkem a pak se přidala i Majda.“

„Hráli jsme přehazku. Koupali jsme se v bazénu, který večer svítil. A byla tam nejlepší snídaně.“

„Podle mě byl nejlepší zážitek bazén, chatky a stezka odvahy.“

„Bylo to fakt super!“

HB

Datum vložení: 20. 6. 2022 15:08
Datum poslední aktualizace: 20. 6. 2022 15:11
Úřední hodiny v období prázdnin

4. 7. od 8:00 do 15:00 hodin

18. 7. od 8:00 do 15:00 hodin

15. 8. od 8:00 do 15:00 hodin

Jiný termín pouze po telefonické domluvě.

Změna bankovních účtů

od 1. 7. 2022

více v aktualitách

Uzavření školní jídelny o prázdninách