Atletický pohár - sprint

sportovní soutěž žáků 6. - 7. ročníků (3. část)

V rámci Hradeckého atletického poháru se 26. 4. 2022 naše škola zúčastnila s výběrem žáků 2.stupně běhu na 60 m.

Z deseti našich žáků postoupili do finále dva chlapci a dvě dívky, ostatní v prvním rozběhu silné konkurenci nestačili. Ve finále 7. ročníků se umístil na výborném 3. místě Dominik Dvořák ze 7.B s časem 8:69 s, ze 6. tříd vybojoval 5. místo Vítek Kučera časem 9:79 s, mezi děvčaty získala Tereza Tejklová 4. místo časem 9:24 s, Magdalena Homoláčová obsadila celkové 6. místo (čas 10:45 s).

V rámci soutěže je vhodné zmínit Dominika Dvořáka, který svou všestranností ukázal v konkurenci hradeckých škol své kvality a na všech třech soutěžích získal medaili. V rámci přespolního běhu byl stříbrný, na laťce a na 60 m sprint bronzový.

Naše škola se v rámci poháru celkově umístila na krásném 6. místě, když uspěla v konkurenci 15 vybraných škol z Hradce Králové a okolí.

Tímto děkujeme žákům za účast a přejeme další úspěchy.

Ondřej Horák

Datum vložení: 4. 5. 2022 10:26