ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Anglická soutěž v naší škole

Anglická soutěž v naší škole 1

akce 1. + 2. stupně

I letos jako každý rok v červnu se sešla bezmála stovka dětí z prvního stupně ke vzájemnému zápolení v angličtině. K pohodové atmosféře a výborným výkonům malých angličtinářů přispěla i bezvadná práce zkoušejících porotců – kluků z 8. třídy.

Velké poděkování opět míří SRPŠ, nakladatelství: CREW, ALBATROS, GRADA a Comics Centrum, bez nich bych nemohl tak štědře děti odměnit.

JM

Datum vložení: 7. 6. 2024 7:45
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty