ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Akademie 2023

aneb "Pojďme si to užít"

Že jsme si letošní akademii řádně užili, uvidíte ve videozáznamu našich tradičních filmařů p. Zajfrta a p. Turka, kterým tímto opět velmi děkujeme za perfektní servis. Dík patří i všem organizátorům a vystupujícím...

 

Datum vložení: 29. 6. 2023 12:02
Autor: Petr Soukal

Úřední hodiny v období prázdnin Typ: PDF dokument, Velikost: 173.12 kB

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty