Košík plný rozumu

Na 1. stupni v 2., 3., 4., a 5. třídách probíhá školní kolo ve hře „Košík plný rozumu.“Jedná se o stolní hru. Hráči se pohybují po imaginárním obchodu a učí se lépe orientovat v labyrintu nákupních center. Hlavním tématem hry je zdravá výživa. Děti se zábavnou formou seznamují s různými druhy potravin a uvědomují si, na co si mají dávat pozor a jak dbát o zdravé stravování a životní styl. Vítězové z každého ročníku postoupí do krajského kola.

Košík plný rozumu Košík plný rozumu

A jak to dopadlo??? Nahlédnětek zde a můžete se zároveň podívat i na několik fotografií...

stolní hra - krajské kolo

Finále národního turnaje

Růženka PluhařováDbe 7. 5. 2011 proběhlo v Praze národní finále turnaje žáků základních škol v deskové hře Košík plný rozzumu. Z naší školy postoupila Růženka Pluhařová ze 3. B. Bohužel Růžence chybělo štěstí k umístění, ale i přesto získala spoustu upomínkových předmětů a diplom. Pochutnala si na zdravém občerstvení.