Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Organizace školního roku 2018/19

 
Zahájení školního roku 3. září 2018 (pondělí)
Ukončení 1. pololetí 31. ledna 2019 (čtvrtek)
Ukončení 2. pololetí 28. června 2019 (pátek)

 

Termíny prázdnin
 

Podzimní prázdniny 29. - 30. října 2018 (pondělí a úterý)
Vánoční prázdniny 22. prosince 2018 (sobota) - 2. ledna 2019 (středa)
Pololetní prázdniny 1. února 2019 (pátek)
Jarní prázdniny 25. února 2019 - 3. března 2019
Velikonoční prázdniny 18. dubna 2019 (čtvrtek)
Hlavní prázdniny 29. června 2019 (sobota) - 1. září 2019 (neděle)

 

 

                                            

Termíny pedagogických rad:

31. 8. 2018 od 10:00 hodin

21. 11. 2018 od 14:00 hodin

16. 1. 2019 od 14:00 hodin

17. 4. 2019  od 14:00 hodin

19. 6. 2019  od 14:00 hodin

 

Rozvrh hodin
 

>>rozvrhy 1. stupeň

>>rozvrhy 2. stupeň

>>rozvrhy učitelů 2. stupně

 

7:30 – 8:15 hod. 1. vyučovací hodina
8:25 – 9:10 hod. 2. vyučovací hodina
9:30 – 10:15 hod. 3. vyučovací hodina
10:25 – 11:10 hod. 4. vyučovací hodina
11:20 - 12:05 hod. 5. vyučovací hodina
12:05 - 12:50 hod 6. vyučovací hodina
13:00 - 13:45 hod 7. vyučovací hodina
13:55 - 14:40 hod. 8. vyučovací hodina

 

Budova školy je před dopoledním vyučováním otevřena od 7:10 hodin, po 5. vyučovací hodině mají žáci pauzu na oběd. Před odpoledním vyučováním se budova školy otevírá ve 12:50 hodin.

 

Termíny třídních schůzek a konzultačních hodin

 
Třídní schůzky na 1. stupni ZŠ proběhnou v úterý 25. září 2018, na 2. stupni se uskuteční ve čtvtek 27. září 2018. Zahájení v 15:30 hod.
 
Rodičovská schůzka pro 9. ročník proběhne vzhledem k blížícím se přijímacím zkouškám v odlišném termínu, který bude upřesněn prostřednictvím ŽK.
 
Konzultační hodiny vždy od 15:00 do 17:00 hodin.
 
1. stupeň 2. stupeň
 6. listopadu 2018   8. listopadu 2018
 8. ledna 2019 10. ledna 2019
12. března 2019 14. března 2019
21. května 2019 23. května 2019

 

 

Konzultační hodiny - v průběhu celého šk. roku

 

Hana Špatenková

ředitelka školy

 

pondělí 13:00 - 15:00 hod.

spatenkova(zavináč)zsnechanice.cz

tel. 724 218 892

Ing. Ladislav Mišík

výchovný poradce

 

čtvrtek 12:50 - 13:50 hod.

(nejlépe po předchozí domluvě)

misik(zavináč)zsnechanice.cz

Mgr. Ondřej Horák

metodik primární prevence

 

po předchozí domluvě

horak(zavináč)zsnechanice.cz

 

Mgr. Jana Jedličková

školní speciální pedagog

 

pondělí 13:00 - 15:00 hod.

(nejlépe po předchozí domluvě)

jedlickova(zavináč)zsnechanice.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seznam pedagogických a nepedagogických pracovníků:

Mgr. Hana Špatenková,

ředitelka školy

spatenkova(zavináč)zsnechanice.cz

Mgr. Petr Soukal

zástupce řed. školy pro 2. st.

soukal(zavináč)zsnechanice.cz

Mgr. Romana Mihulová

zástupkyně řed. školy pro 1. st.
 

mihulova(zavináč)zsnechanice.cz

                                

Pedagogičtí pracovníci

 

mateřská škola a přípravná třída:

Šulcová Ivana sulcova(zavináč)zsnechanice.cz
Barvířová Jitka barvirova(zavináč)zsnechanice.cz
Lehká Bohumila lehka(zavináč)zsnechanice.cz
Pošíková Marcela posikova(zavináč)zsnechanice.cz
Pultarová Jana  pultarova(zavináč)zsnechanice.cz
Mgr. Pavelková Lucie   pavelkova(zavináč)zsnechanice.cz
Mgr. Vlčková Barbora vlckova(zavináč)zsnechanice.cz
Jarešová Helena - asistent ped. jaresova(zavináč)zsnechanice.cz
   

 

přípravná třída

Mgr. Pavelková Lucie pavelkova(zavináč)zsnechanice.cz

 

1. stupeň - třídní učitelé

1.A Mgr. Petrová Pavlína petrova(zavináč)zsnechanice.cz
1.B Mgr. Holečková Jarmila holeckova(zavináč)zsnechanice.cz
2.A Mgr. Kamenická Iveta kamenicka(zavináč)zsnechanice.cz
2.B Mgr. Mihulová  Romana mihulova(zavináč)zsnechanice.cz
3.A Mgr. Bergerová Hana bergerova(zavináč)zsnechanice.cz
3.B Mgr. Vodrážková Jitka vodrazkova(zavináč)zsnechanice.cz
4.A Mgr. Mrzena Jan mrzena(zavináč)zsnechanice.cz
4.B Mgr. Horáková Dita horakova(zavináč)zsnechanice.cz
5.A Mgr. Jedličková Jana jedlickova(zavináč)zsnechanice.cz
5.B Mgr. Dundová Martina dundova(zavináč)zsnechanice.cz
     

              

1. stupeň - netřídní učitelé a asistenti pedagogů:

Mgr. Šámalová Jana samalova(zavináč)zsnechanice.cz
Mgr. Matoulková Regina matoulkova(zavináč)zsnechanice.cz
Langrová Věra langrova(zavináč)zsnechanice.cz
Mgr. Soukalová Karolina soukalova(zavináč)zsnechanice.cz
Žehanová Jana zehanova(zavináč)zsnechanice.cz

                                        

2. stupeň - třídní učitelé:

6.A Mgr. Čechová Jarmila cechova(zavináč)zsnechanice.cz
6.B Mgr. Horák Ondřej horak(zavináč)zsnechanice.cz
7.A Mgr. Koudelka Tomáš koudelka(zavináč)zsnechanice.cz
7.B Mgr. Hrušková Eva  hruskova(zavináč)zsnechanice.cz
8.A Mgr. Nechvílová Tereza nechvilova(zavináč)zsnechanice.cz
9.A Mgr. Dostálková Jana dostalkova(zavináč)zsnechanice.cz

  

2. stupeň - netřídní učitelé a asistenti pedagoga:

Ing. Mišík Ladislav misik(zavináč)zsnechanice.cz
Mgr. Luňák Pavel lunak(zavináč)zsnechanice.cz
Mgr. Hušek Zdeněk husek(zavináč)zsnechanice.cz
Mgr. Lenka Halmichová halmichova(zavináč)zsnechanice.cz
Mgr. Dospělová Lucie dospelova(zavináč)zsnechanice.cz
Bc. Hutla Jan hutla(zavináč)zsnechanice.cz

                

výchovný poradce:

Ing. Mišík Ladislav  misik(zavináč)zsnechanice.cz

    

metodik školní prevence:  

Mgr. Ondřej Horák horak(zavináč)zsnechanice.cz

 

 

školní družina:

Mgr. Tlučhořová Michala
(vedoucí ŠD)
tluchorova(zavináč)zsnechanice.cz
 
Mgr. Soukalová Karolina soukalova(zavináč)zsnechanice.cz
Havranová Eva, Dis. havranova(zavináč)zsnechanice.cz
Mgr. Matoulková Regina matoulkova(zavináč)zsnechanice.cz

        

Nepedagogičtí pracovníci školy

 

hospodářka:  
Studená Iveta    studena(zavináč)zsnechanice.cz
ekonomka:  
Ing. Kubrtová Martina kubrtova(zavináč)zsnechanice.cz
úklid:  
Pánková Ivana  
Šijanová Veronika  
Patakyová Soňa  
Zajfrtová Barbara  
   

školní jídelna:

 

Novotná Iva (vedoucí ŠJ)

 

jidelna(zavináč)zsnechanice.cz

skol.jidelna-nechanice(zavináč)seznam.cz

Bílá Eva  
Šedivá Jitka  
Harrisová Iveta  
Patakyová Soňa  
Novotná Martina  

 

mateřská škola:

 
Semencová Jiřina  
Schovánková Hana  

 

školník:

 
Miroslav Kalousek kalousek(zavináč)zsnechanice.cz