Rozvrh platný od 1. 9. 2018

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  1.A  (Petrová Pavlína)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
PetP
(U-1A)

Tv
PetP
(TVN)

M
PetP
(U-1A)

Čj
PetP
(U-1A)

       

 
Ú
t

 

Čj
PetP
(U-1A)

M
PetP
(U-1A)

Pr
PetP
(U-1A)

Čj
PetP
(U-1A)

       

 
S
t

 

Čj
PetP
(U-1A)

M
PetP
(U-1A)

Pc
PetP
(U-1A)

Hv
PetP
(U-1A)

       

 
Č
t

 

Čj
PetP
(U-1A)

M
PetP
(U-1A)

Tv
PetP
(TVN)

Čj
PetP
(U-1A)

       

 
P
á

 

Čj
PetP
(U-1A)

M
PetP
(U-1A)

Pr
PetP
(U-1A)

Vv
PetP
(U-1A)

       

 

Rozvrh platný od 1. 9. 2018

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  1.B  (Holečková Jarmila)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
HJ
(U-1B)

M
HJ
(U-1B)

Vv
HJ
(U-1B)

Pr
HJ
(U-1B)

       

 
Ú
t

 

Čj
HJ
(U-1B)

Tv
HJ
(TVN)

M
HJ
(U-1B)

Čj
HJ
(U-1B)

       

 
S
t

 

Čj
HJ
(U-1B)

M
HJ
(U-1B)

Pr
HJ
(U-1B)

Hv
Vodr
(U-1B)

       

 
Č
t

 

Čj
HJ
(U-1B)

M
HJ
(U-1B)

Pc
HJ
(U-1B)

Čj
HJ
(U-1B)

       

 
P
á

 

Čj
HJ
(U-1B)

M
HJ
(U-1B)

Tv
HJ
(TVN)

Čj
HJ
(U-1B)

       

 

Rozvrh platný od 1. 9. 2018

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  2.A  (Kamenická Iveta)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
Kam
(U-2A)

M
Kam
(U-2A)

Pc
Kam
(U-2A)

Čj
Kam
(U-2A)

Hv
Sam
(U-2A)

     

 
Ú
t

 

Čj
Kam
(U-2A)

M
Kam
(U-2A)

Pr
Kam
(U-2A)

Vv
Kam
(U-2A)

       

 
S
t

 

Tv
Kam
(TVN)

Čj
Kam
(U-2A)

VVcl
Mrz
(U-2A)

M
Kam
(U-2A)

Čj
Kam
(U-2A)

     

 
Č
t

 

Čj
Kam
(U-2A)

M
Kam
(U-2A)

Pr
Kam
(U-2A)

Čj
Kam
(U-2A)

       

 
P
á

 

Čj
Kam
(U-2A)

Tv
Kam
(TVN)

M
Kam
(U-2A)

Čj
Kam
(U-2A)

       

 

Rozvrh platný od 1. 9. 2018

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  2.B  (Mihulová Romana)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
Mih
(U-2B)

M
Mih
(U-2B)

Tv
Mih
(TVN)

Čj
Mih
(U-2B)

       

 
Ú
t

 

Čj
Mih
(U-2B)

M
Mih
(U-2B)

Hv
Sam
(U-2B)

Čj
Mih
(U-2B)

Pr
Kam
(U-2B)

     

 
S
t

 

Čj
Mih
(U-2B)

M
Mih
(U-2B)

Pr
Kam
(U-2B)

Pc
HJ
(U-2B)

       

 
Č
t

 

Čj
Mih
(U-2B)

Tv
Mih
(TVN)

M
Mih
(U-2B)

Čj
Mih
(U-2B)

Vv
HJ
(U-2B)

     

 
P
á

 

Čj
Mih
(U-2B)

M
Mih
(U-2B)

VVcl
Mrz
(U-2B)

Čj
Mih
(U-2B)

       

 

Rozvrh platný od 1. 9. 2018

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  3.A  (Bergerová Hana)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Tv
Sam
(TVN)

Čj
Berg
(U-3A)

M
Berg
(U-3A)

Pr
Berg
(U-3A)

Čj
Berg
(U-3A)

     

 
Ú
t

 

Aj
Berg
(U-3A)

M
Berg
(U-3A)

Čj
Berg
(U-3A)

Pc
Berg
(U-3A)

Čj
Berg
(U-3A)

     

 
S
t

 

Čj
Berg
(U-3A)

M
Berg
(U-3A)

Aj
Berg
(U-3A)

Hv
Berg
(U-3A)

       

 
Č
t

 

Čj
Berg
(U-3A)

M
Berg
(U-3A)

Čj
Berg
(U-3A)

Vv
Berg
(U-3A)

Pr
Berg
(U-3A)

     

 
P
á

 

Čj
Berg
(U-3A)

M
Berg
(U-3A)

Aj
Berg
(U-3A)

Tv
Sam
(TVN)

Čj
Berg
(U-3A)

     

 

Rozvrh platný od 1. 9. 2018

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  3.B  (Vodrážková Jitka)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
Vodr
(U-3B)

M
Vodr
(U-3B)

Aj
Mrz
(U-3B)

Hv
Vodr
(U-3B)

Čj
Vodr
(U-3B)

     

 
Ú
t

 

Čj
Vodr
(U-3B)

M
Vodr
(U-3B)

Pr
Vodr
(U-3B)

Tv
Vodr
(TVN)

Aj
Mrz
(U-3B)

     

 
S
t

 

Čj
Vodr
(U-3B)

M
Vodr
(U-3B)

Pc
Vodr
(U-3B)

Aj
Mrz
(U-3B)

Čj
Vodr
(U-3B)

     

 
Č
t

 

Čj
Vodr
(U-3B)

M
Vodr
(U-3B)

Pr
Vodr
(U-3B)

Vv
Vodr
(U-3B)

Čj
Vodr
(U-3B)

     

 
P
á

 

Tv
Vodr
(TVN)

Čj
Vodr
(U-3B)

M
Vodr
(U-3B)

Čj
Vodr
(U-3B)

       

 

Rozvrh platný od 1. 9. 2018

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  4.A  (Mrzena Jan)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

M
Mrz
(U-4A)

Čj
Sam
(U-4A)

Vla
Sam
(U-4A)

Tv
Sam
(TVN)

Vv
Jedl
(U-4A)

     

 
Ú
t

 

Čj
Sam
(U-4A)

Pří
Sam
(U-4A)

M
Mrz
(U-4A)

Aj
Mrz
(U-4A)

Hv
PetP
(U-4A)

 

Pc
Sam
(U-4A)

Čj
Sam
(U-4A)

 
S
t

 

M
Mrz
(U-4A)

Aj
Mrz
(U-4A)

Čj
Sam
(U-4A)

Tv
Sam
(TVN)

       

 
Č
t

 

Čj
Sam
(U-4A)

M
Mrz
(U-4A)

Vla
Sam
(U-4A)

Pří
Sam
(U-4A)

Čj
Sam
(U-4A)

     

 
P
á

 

Tv
Sam
(TVS)

M
Mrz
(U-4A)

Čj
Sam
(U-4A)

Aj
Mrz
(U-4A)

Vv
Jedl
(U-4A)

     

 

Rozvrh platný od 1. 9. 2018

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  4.B  (Horáková Dita)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
HorD
(U-4B)

Aj
Mrz
(U-4B)

Tv
HorD
(TVS)

M
HorD
(U-4B)

Čj
HorD
(U-4B)

     

 
Ú
t

 

Čj
HorD
(U-4B)

Aj
Mrz
(U-4B)

M
HorD
(U-4B)

Vla
HorD
(U-4B)

Hv
Sam
(U-4B)

 

Vv
HorD
(U-4B)

Vv
HorD
(U-4B)

 
S
t

 

Čj
HorD
(U-4B)

Tv
HorD
(TVN)

M
HorD
(U-4B)

Pc
HorD
(U-4B)

Pří
HorD
(U-4B)

     

 
Č
t

 

Tv
HorD
(TVN)

Čj
HorD
(U-4B)

Aj
Mrz
(U-4B)

M
HorD
(U-4B)

Vla
HorD
(U-4B)

     

 
P
á

 

Čj
HorD
(U-4B)

M
HorD
(U-4B)

Pří
HorD
(U-4B)

Čj
HorD
(U-4B)

       

 

Rozvrh platný od 1. 9. 2018

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  5.A  (Jedličková Jana)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

M
Jedl
(U-5A)

Čj
Jedl
(U-5A)

Pří
Jedl
(U-5A)

Pc
Jedl
(U-5A)

Aj
Mrz
(U-5A)

     

 
Ú
t

 

Tv
Dun
(TVN)

Čj
Jedl
(U-5A)

M
Jedl
(U-5A)

Hv
Sam
(U-5A)

Vla
Jedl
(U-5A)

 

Vv
Jedl
(U-5A)

Čj
Jedl
(U-5A)

 
S
t

 

Čj
Jedl
(U-5A)

M
Jedl
(U-5A)

Tv
Dun
(TVN)

Čj
Jedl
(U-5A)

Pří
Jedl
(U-5A)

     

 
Č
t

 

Čj
Jedl
(U-5A)

M
Jedl
(U-5A)

Vla
Jedl
(U-5A)

Tv
Dun
(TVN)

Aj
Mrz
(U-5A)

     

 
P
á

 

Aj
Mrz
(U-5A)

Čj
Jedl
(U-5A)

M
Jedl
(U-5A)

Inf
Sou
(UPoN)

       

 

Rozvrh platný od 1. 9. 2018

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  5.B  (Dundová Martina)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
Dun
(U-5B)

M
Dun
(U-5B)

Pří
Dun
(U-5B)

Aj
Mrz
(U-5B)

Čj
Dun
(U-5B)

     

 
Ú
t

 

Aj
Mrz
(U-5B)

Čj
Dun
(U-5B)

Tv
Dun
(TVN)

M
Dun
(U-5B)

Pc
Dun
(U-5B)

 

Inf
Sou
(UPoN)

Čj
Dun
(U-5B)

 
S
t

 

Čj
Dun
(U-5B)

M
Dun
(U-5B)

Vla
Jedl
(U-5B)

Pří
Dun
(U-5B)

Tv
Dun
(TVN)

     

 
Č
t

 

Tv
Dun
(TVS)

Čj
Dun
(U-5B)

M
Dun
(U-5B)

Aj
Mrz
(U-5B)

       

 
P
á

 

Čj
Dun
(U-5B)

M
Dun
(U-5B)

Vv
Dun
(U-5B)

Vla
Jedl
(U-5B)

Hv
Sam
(U-5B)

     

Zpracováno v systému Bakaláři