(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  1.A  (Bergerová Hana)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
Berg

Tv
Berg
(TVN)

M
Berg

Čj
Berg

       

 
Ú
t

 

Čj
Berg

M
Berg

Pr
Berg

Hv
Berg

       

 
S
t

 

Čj
Berg

M
Berg

Vv
Berg

Čj
Berg

       

 
Č
t

 

Čj
Berg

M
Berg

Pr
Berg

Pc
Berg

       

 
P
á

 

Čj
Berg

M
Berg

Tv (TVAC)
Berg
(TVN)

Čj
Berg

       

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  1.B  (Vodrážková Jitka)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
Vodr

M
Vodr

Pr
Vodr

Hv
Vodr

       

 
Ú
t

 

Čj
Vodr

Tv (TVBC)
Vodr
(TVN)

M
Vodr

Čj
Vodr

       

 
S
t

 

Čj
Vodr

M
Vodr

Pr
Vodr

Vv
Vodr

       

 
Č
t

 

Čj
Vodr

M
Vodr

Tv
Vodr
(TVN)

Čj
Vodr

       

 
P
á

 

Čj
Vodr

M
Vodr

Pc
Vodr

Čj
Vodr

       

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  1.C  (Dubnová Světlana)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
DuS
(U-1C)

M
DuS
(U-1A)

Pr
DuS
(U-1C)

Čj
DuS
(U-1C)

       

 
Ú
t

 

Čj
DuS
(U-1C)

Tv (TVBC)
Vodr
(TVN)

M
DuS
(U-1C)

Pc
DuS
(U-1C)

       

 
S
t

 

Čj
DuS
(U-1C)

M
DuS
(U-1C)

Pr
DuS
(U-1C)

Vv
DuS
(U-1C)

       

 
Č
t

 

Čj
DuS
(U-1C)

M
DuS
(U-1C)

Hv
DuS

Čj
DuS
(U-1C)

       

 
P
á

 

Čj
DuS
(U-1C)

M
DuS
(U-1C)

Tv (TVAC)
Berg
(TVN)

Čj
DuS
(U-1C)

       

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  2.A  (Petrová Pavlína)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
PetP

M
PetP

Tv
PetP
(TVN)

Čj
PetP

       

 
Ú
t

 

Čj
PetP

M
PetP

Pr
PetP

Hv
PetP

VVcl
Mrz

     

 
S
t

 

Čj
PetP

M
PetP

Pc
PetP

Čj
PetP

       

 
Č
t

 

Čj
PetP

M
PetP

Pr
PetP

Čj
PetP

       

 
P
á

 

Čj
PetP

M
PetP

Vv
PetP

Tv
PetP
(TVN)

Čj
PetP

     

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  2.B  (Holečková Jarmila)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
HJ

M
HJ

Pr
HJ

Čj
HJ

VVcl
Mrz

     

 
Ú
t

 

Čj
HJ

M
HJ

Tv
HJ
(TVN)

Čj
HJ

       

 
S
t

 

Čj
HJ

M
HJ

Pr
HJ

Vv
HJ

       

 
Č
t

 

Tv
HJ
(TVN)

Čj
HJ

M
HJ

Čj
HJ

Hv
DuS

     

 
P
á

 

Čj
HJ

M
HJ

Pc
HJ

Čj
HJ

       

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  3.A  (Kamenická Iveta)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Tv
Kam
(TVN)

Čj
Kam

M
Kam

Čj
Kam

Hv
DuS

     

 
Ú
t

 

Čj
Kam

M
Kam

Aj
Kam

Pr
Kam

       

 
S
t

 

Čj
Kam

Tv
Kam
(TVN)

M
Kam

Pc
Jedl

Čj
Kam

     

 
Č
t

 

Čj
Kam

M
Kam

Aj
Kam

Vv
Kam

Čj
Kam

     

 
P
á

 

Čj
Kam

M
Kam

Aj
Kam

Pr
Kam

Čj
Kam

     

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  3.B  (Mihulová Romana)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
Mih

Pr
Jedl

M
Mih

Čj
Mih

Pc
HJ

     

 
Ú
t

 

Tv
Mih
(TVN)

Čj
Mih

M
Mih

Čj
Mih

       

 
S
t

 

Čj
Mih

M
Mih

Aj
Mrz

Hv
KaP

Čj
Mih

     

 
Č
t

 

Čj
Mih

Tv
Mih
(TVN)

M
Mih

Pr
Jedl

Aj
Mrz

     

 
P
á

 

Aj
Mrz

Čj
Mih

M
Mih

Čj
Mih

Vv
HJ

     

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  4.A  (Jedličková Jana)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
Jedl

M
Spa

Pří
Jedl

Tv
Hut
(TVN)

Čj
Jedl

     

 
Ú
t

 

M
Spa

Čj
Jedl

Čj
Jedl

Aj
Mrz

M
Spa

 

Vv
Jedl

Vv
Jedl

 
S
t

 

Tv
Hut
(TVN)

Čj
Jedl

Vla
Jedl

Hv
Kov

Pc
Jedl

     

 
Č
t

 

Tv
Hut
(TVS)

Čj
Jedl

M
Spa

Aj
Mrz

Pří
Jedl

     

 
P
á

 

Čj
Jedl

M
Spa

Vla
Jedl

Aj
Mrz

       

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  4.B  (Karásková Pavla)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Tv
KaP
(TVS)

Aj
Mrz

Čj
KaP

M
KaP

Pc
Hut

     

 
Ú
t

 

Čj
KaP

M
KaP

Aj
Mrz

Vla
KaP

Pří
Hut

 

Vv
KaP

Čj
KaP

 
S
t

 

Čj
KaP

M
KaP

Tv
KaP
(TVN)

Pří
Hut

Čj
KaP

     

 
Č
t

 

Čj
KaP

M
KaP

Vla
KaP

Hv
KaP

Vv
KaP

     

 
P
á

 

Tv
KaP
(TVN)

Aj
Mrz

Čj
KaP

M
KaP

       

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  5.A  (Mrzena Jan)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Aj
Mrz

Čj
Hut

M
Mrz

Inf
Lun
(UPoN)

       

 
Ú
t

 

Tv
Hut
(TVS)

M
Mrz

Čj
Hut

Pc
Hut

Hv
PetP

 

Vv
Hut

Čj
Hut

 
S
t

 

M
Mrz

Čj
Hut

Vla
Hut

Aj
Mrz

Pří
Hut

     

 
Č
t

 

M
Mrz

Čj
Hut

Aj
Mrz

Tv
Hut
(TVN)

Pří
Hut

     

 
P
á

 

Čj
Hut

Tv
Hut
(TVN)

M
Mrz

Vla
Hut

Čj
Hut

     

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  5.B  (Horáková Dita)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
HorD

M
HorD

Vla
HorD

Pc
HorD

Čj
HorD

     

 
Ú
t

 

Aj
Mrz

M
HorD

Čj
HorD

Tv
HorD
(TVN)

Pří
HorD

 

Inf
Sou
(UPoN)

Čj
HorD

 
S
t

 

Čj
HorD

Aj
Mrz

M
HorD

Tv
HorD
(TVN)

Vv
HorD

     

 
Č
t

 

Čj
HorD

Aj
Mrz

M
HorD

Vla
HorD

Hv
HorD

     

 
P
á

 

Tv
HorD
(TVS)

Čj
HorD

M
HorD

Pří
HorD

       

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  6.A  (Kovalčuková Jana)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

VkZ
Kov

M
Lun

Z
Hruš

Čj
Sou

Aj
Lok

 

S: Pc (Ch)
Lun
(U-D)

S: Pc (Ch)
Lun
(U-D)

S: Pc (Dí)
Dost
(U-6B)

S: Pc (Dí)
Dost
(U-6B)

 
Ú
t

 

M
Lun

Čj
Sou

D
Huš

Pp
Hor
(U-Pp)

Fy
Dost
(U-Fy)

 

Tv (Ch)
Hor
(TVS)

VkO
Lok

Tv (Dí)
Hruš
(TVN)

 
S
t

 

Aj
Lok

Čj
Sou

M
Lun

Inf
Lun
(U-Po)

Hv
Kov
(U-HV)

     

 
Č
t

 

Fy
Dost

M
Lun

Z
Hruš

Pp
Hor
(U-Pp)

Čj
Sou
(U-Po)

 

Tv (Ch)
Hor
(TVS)

D
Huš

Tv (Dí)
Hruš
(TVN)

 
P
á

 

M
Lun

Čj
Sou

Aj
Lok

Vv
Kov

Vv
Kov

     

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  6.B  (Dostálková Jana)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Aj
Lok

M
Čech

Pp
Hor
(U-Pp)

Čj
Nech

Fy
Dost
(U-Fy)

 

S: Pc (Ch)
Lun
(U-D)

S: Pc (Ch)
Lun
(U-D)

S: Pc (Dí)
Dost

S: Pc (Dí)
Dost

 
Ú
t

 

Čj
Nech

M
Čech

Vv
Dost

Vv
Dost

Z
Hruš

 

Tv (Ch)
Hor
(TVS)

D
Huš

Tv (Dí)
Hruš
(TVN)

 
S
t

 

Z
Hruš

Pp
Hor
(U-Pp)

Čj
Nech

Aj
Lok

M
Čech

     

 
Č
t

 

M
Čech

Aj
Lok

Čj
Nech

VkZ
Dost

Inf
Lun

 

Tv (Ch)
Hor
(TVS)

Hv
Kov

Tv (Dí)
Hruš
(TVN)

 
P
á

 

M
Čech

Fy
Dost
(U-Fy)

Čj
Nech

D
Huš

VkO
KaP

     

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  7.A  (Čechová Jarmila)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

M
Čech

Z
Hruš

Čj
Kou

Fy
Čech

Tv (D)
Hruš
(TVN)

 

L: Pc (D)
Dost
(U-6A)

L: Pc (D)
Dost
(U-6A)

Tv (Chl)
Hor
(TVS)

L: Pc (Chl)
Lun
(U-D)

L: Pc (Chl)
Lun
(U-D)

 
Ú
t

 

Čj
Kou

RJ (RJ2)
Kov
(U-HV)

Hv
Kov
(U-HV)

M
Čech

Aj (AJP)
Čech

     

Nj (NJ)
Lok
(U-7B)

Aj (AJN)
Nech
(U-7B)

RJ (RJ1)
Huš

 
S
t

 

Aj (AJP)
Čech
(U-HV)

M
Čech

Vv
Čech

Vv
Čech

Pp
Hor
(U-Pp)

 

VPoh (VPoh)
Hruš
(TVN)

VkZ
Kov

VTps (VTps)
Kov

Aj (AJN)
Nech

VTch (VTch)
Lun
(U-D)

 
Č
t

 

RJ (RJ2)
Kov
(U-HV)

Čj
Kou

M
Čech

Inf
Lun
(U-Po)

Aj (AJP)
Čech

 

D
Kou

Tv (D)
Hruš
(TVS)

Nj (NJ)
Lok
(U-7B)

Aj (AJN)
Nech
(U-7B)

Tv (Chl)
Hor
(TVN)

RJ (RJ1)
Huš

 
P
á

 

Pp
Hor
(U-Pp)

Čj
Kou

Z
Hruš

Fy
Čech

D
Kou

     

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  7.B  (Horák Ondřej)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Z
Hruš

Čj
Sou

Fy
Dost
(U-Fy)

Hv
Kov
(U-HV)

Tv (D)
Hruš
(TVN)

 

L: Pc (D)
Dost
(U-6A)

L: Pc (D)
Dost
(U-6A)

Tv (Chl)
Hor
(TVS)

L: Pc (Chl)
Lun
(U-D)

L: Pc (Chl)
Lun
(U-D)

 
Ú
t

 

M
Miš

RJ (RJ2)
Kov
(U-HV)

Čj
Sou

D
Huš

Aj (AJP)
Čech
(U-7A)

     

Nj (NJ)
Lok

Aj (AJN)
Nech

RJ (RJ1)
Huš
(U-7A)

 
S
t

 

Aj (AJP)
Čech
(U-HV)

M
Miš

Pp
Hor
(U-Pp)

Čj
Sou

Fy
Dost
(U-Fy)

 

VPoh (VPoh)
Hruš
(TVN)

VkZ
Lok

VTps (VTps)
Kov
(U-7A)

Aj (AJN)
Nech
(U-7A)

VTch (VTch)
Lun
(U-D)

 
Č
t

 

RJ (RJ2)
Kov
(U-HV)

M
Miš

Inf
Lun
(U-Po)

Z
Hruš

Aj (AJP)
Čech
(U-7A)

 

D
Huš

Tv (D)
Hruš
(TVS)

Nj (NJ)
Lok

Aj (AJN)
Nech

Tv (Chl)
Hor
(TVN)

RJ (RJ1)
Huš
(U-7A)

 
P
á

 

Čj
Sou

M
Miš

Pp
Hor
(U-Pp)

Vv
Dost

Vv
Dost

     

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  8.A  (Koudelka Tomáš)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
Kou

Aj (AJ1)
Nech
(U-HV)

M
Miš

Ch
Dost
(U-Fy)

Vv
Kov

VkO
Kov

   

Aj (AJ2)
Lok

 
Ú
t

 

RJ (RJ)
Kov
(U-9A)

M
Miš

Čj
Kou

Fy
Lun
(U-Fy)

Čpoz
Hor
(U-Pp)

 

Hv
Kov
(U-HV)

Inf
Lun
(U-Po)

Nj (NJP)
Huš
(U-HV)

Nj (NJN)
Lok

 
S
t

 

M
Miš

Čj
Kou

Z
Hruš

Ch
Dost
(U-Fy)

Aj (AJ1)
Nech

 

D
Kou

Tv (Chl)
Hor
(TVS)

Aj (AJ2)
Lok
(U-6A)

Tv (Dí)
Hruš
(TVN)

 
Č
t

 

Fy
Lun
(U-Fy)

Čpoz
Hor
(U-Pp)

Čj
Kou

D
Kou

RJ (RJ)
Kov
(U-HV)

 

S: Pc (Chl)
Lun
(U-D)

S: Pc (Chl)
Lun
(U-D)

Nj (NJP)
Huš
(U-8B)

S: Pc (Dí)
Dost

S: Pc (Dí)
Dost

Nj (NJN)
Lok

 
P
á

 

(AJ1)
Miš
(U-Po)

VPoh (VPoh)
Lun
(TVS)

Čj (AJ1)
Kou
(U-Po)

Aj (AJ1)
Nech
(U-HV)

Tv (Chl)
Hor
(TVS)

     

RJ (RJ)
Kov

Čj (AJ2)
Kou

(AJ2)
Miš

Aj (AJ2)
Lok

Tv (Dí)
Hruš
(TVN)

VZpr (VZpr)
Hruš
(U-Pp)

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  8.B  (Hrušková Eva)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

M
Miš

Čj
Kou

Aj (AJ1)
Nech
(U-Po)

Čpoz
Hor
(U-Pp)

D
Kou

VkO
Lok

   

Aj (AJ2)
Lok

 
Ú
t

 

RJ (RJ)
Kov
(U-9A)

Ch
Dost
(U-Fy)

M
Miš

Čj
Kou

Inf
Lun
(U-Po)

 

D
Kou

Vv
Kov

Nj (NJP)
Huš
(U-HV)

Nj (NJN)
Lok
(U-8A)

 
S
t

 

Fy
Dost
(U-Fy)

Aj (AJ1)
Nech
(U-Po)

(AJ1)
Miš
(U-Po)

Čj (AJ1)
Kou

Z
Hruš

 

Čpoz
Hor
(U-Pp)

Tv (Chl)
Hor
(TVS)

Aj (AJ2)
Lok

Čj (AJ2)
Kou

(AJ2)
Miš

Tv (Dí)
Hruš
(TVN)

 
Č
t

 

Čj
Kou

Fy
Dost
(U-Fy)

M
Miš

Hv
Kov
(U-HV)

RJ (RJ)
Kov
(U-HV)

 

S: Pc (Chl)
Lun
(U-D)

S: Pc (Chl)
Lun
(U-D)

Nj (NJP)
Huš

S: Pc (Dí)
Dost
(U-8A)

S: Pc (Dí)
Dost
(U-8A)

Nj (NJN)
Lok
(U-8A)

 
P
á

 

Aj (AJ1)
Nech
(U-9A)

VPoh (VPoh)
Lun
(TVS)

Ch
Dost
(U-Fy)

Čj
Kou

Tv (Chl)
Hor
(TVS)

     

RJ (RJ)
Kov
(U-8A)

Aj (AJ2)
Lok

Tv (Dí)
Hruš
(TVN)

VZpr (VZpr)
Hruš
(U-Pp)

 

(rozvrh platný od 1.9.2019)

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  9.A  (Nechvílová Tereza)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
Nech

M
Miš

Hv
Kov
(U-HV)

Z
Hruš

Aj (AJP)
Nech
(U-Po)

     

Aj (AJN)
Čech
(U-HV)

 
Ú
t

 

Ch
Dost
(U-Fy)

Čj
Nech

Aj (AJP)
Nech
(U-Po)

M
Miš

Aj2 (Aj2)
Huš
(U-HV)

 

Fy
Čech
(U-Fy)

Tv (D)
Hruš
(TVS)

Aj (AJN)
Čech

Nj (Nj)
Lok

Tv (CH)
Hor
(TVN)

 
S
t

 

VTch (VTch)
Lun
(U-D)

Z
Hruš

VkO
Lok

Pp
Hor
(U-Pp)

VPoh (VPoh)
Sou
(TVN)

 

Čj (AJP)
Nech
(U-Po)

(AJP)
Miš
(U-Po)

VPp (VPp)
Hor
(U-Pp)

VInf (VInf)
Lun
(U-Po)

(AJN)
Miš

Čj (AJN)
Nech

 
Č
t

 

M
Miš

Čj
Nech

Aj2 (Aj2)
Huš
(U-HV)

D
Huš

Tv (D)
Hruš
(TVS)

 

S: Vv
Čech

S: Vv
Čech

L: Pc (D)
Spa

L: Pc (D)
Spa

Nj (Nj)
Lok

Tv (CH)
Hor
(TVN)

L: Pc (CH)
Lun
(U-D)

L: Pc (CH)
Lun
(U-D)

 
P
á

 

Ch
Dost
(U-Fy)

Aj (AJP)
Nech

Fy
Čech

M
Miš

D
Huš

     

Aj (AJN)
Čech
(U-HV)

Zpracováno v systému Bakaláři