Rozvrh platný od 11. 3. 2019 - náhradní prostory

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  6.A  (Kovalčuková Jana)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Aj (AJP)
Nech
(UPoN)

M
Řad
(PřTř)

Čj
Kou
(PřTř)

D
Kou
(PřTř)

VkZ
Dost
(PřTř)

Pc (D)
Dost
(PřTř)

   

Aj (AJN)
Řad
(PřTř)

Pc (Chl)
Lun
(U-D)

 
Ú
t

 

Pp
Hor
(PřTř)

Čj
Kou
(PřTř)

Z
Hruš
(PřTř)

Vv
Dost
(PřTř)

Vv
Dost
(PřTř)

Fy
Dost
(PřTř)

   

 
S
t

 

Čj
Kou
(PřTř)

Čj
Kou
(PřTř)

Z
Hruš
(PřTř)

Hv
Kov
(U-4A)

M
Řad
(UPoN)

Tv (D)
Hruš
(TVN)

   

Tv (Chl)
Hor

 
Č
t

 

Čj
Kou
(PřTř)

Aj (AJP)
Nech
(U-D)

Aj (AJP)
Nech
(U-5B)

M
Řad
(PřTř)

Inf
Miš
(UPoN)

 

D
Kou
(PřTř)

Tv (D)
Hruš
(TVN)

Aj (AJN)
Řad
(PřTř)

Aj (AJN)
Řad
(PřTř)

Tv (Chl)
Hor

 
P
á

 

Pp
Hor
(PřTř)

M
Řad
(UPoN)

M
Řad
(PřTř)

Fy
Dost
(PřTř)

VkO
Dost
(PřTř)

     

 

Rozvrh platný od 11. 3. 2019 - náhradní prostory

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  6.B  (Horák Ondřej)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Aj (AJP)
Nech
(UPoN)

Čj
Sou
(U-D)

M
Lun
(U-D)

Fy
Lun
(U-D)

D
Kou
(U-D)

Pc (D)
Dost
(PřTř)

   

Aj (AJN)
Řad
(PřTř)

Pc (Chl)
Lun
(U-D)

 
Ú
t

 

M
Lun
(U-D)

M
Lun
(U-D)

VkO
Kov
(U-D)

Z
Hruš
(UPoN)

Pp
Hor
(UPoN)

Inf
Miš
(UPoN)

   

 
S
t

 

Čj
Sou
(U-D)

Čj
Sou
(U-D)

Hv
Kov
(U-5A)

Vv
Dost
(PřTř)

Vv
Dost
(PřTř)

Tv (D)
Hruš
(TVN)

   

Tv (Chl)
Hor

 
Č
t

 

Fy
Lun
(U-D)

Aj (AJP)
Nech
(U-D)

Aj (AJP)
Nech

M
Lun
(U-D)

M
Lun
(PřTř)

 

Čj
Sou
(U-D)

Tv (D)
Hruš
(TVN)

Aj (AJN)
Řad
(PřTř)

Aj (AJN)
Řad
(PřTř)

Tv (Chl)
Hor

 
P
á

 

Čj
Sou
(U-D)

Pp
Hor
(U-D)

Z
Hruš
(UPoN)

VkZ
Hor
(U-D)

D
Kou
(U-D)

     

 

Rozvrh platný od 11. 3. 2019 - náhradní prostory

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  7.A  (Koudelka Tomáš)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
Kou
(So 1)

Z
Hruš
(So 1)

M
Miš
(So 1)

Aj (AJMP)
Řad
(So 1)

Tv (Chl)
Hor
(TVN)

 

VkZ
Kou
(So 1)

D
Kou
(So 1)

Aj (AJN)
Huš
(So 2)

Tv (Dí)
Hruš
(TVS)

Aj (AJP)
Nech

 
Ú
t

 

Aj2 (AJ2)
Nech
(So 2)

Aj2 (AJ2)
Nech
(So 2)

D
Kou
(So 1)

M
Miš
(So 1)

VPoh (VPoh)
Hruš
(TVN)

Čj
Kou
(So 1)

   

Nj (NJP)
Huš
(UPoN)

Nj (NJP)
Huš
(So 1)

VTch (VTch)
Lun
(U-D)

Nj (NJN)
Kov
(So 1)

Nj (NJN)
Kov
(UPoN)

VTps (VTPs)
Kov
(So 1)

 
S
t

 

Aj (AJMP)
Řad
(So 2)

Aj (AJMP)
Řad
(UPoN)

M
Miš
(So 1)

Fy
Lun
(So 1)

Čj
Kou
(So 1)

Pc (Chl)
Lun
(U-D)

   

Aj (AJN)
Huš
(So 1)

Aj (AJN)
Huš
(So 1)

Pc (Dí)
Dost
(So 1)

Aj (AJP)
Nech
(UPoN)

Aj (AJP)
Nech
(So 2)

 
Č
t

 

Hv
Kov
(So 1)

Čj
Kou
(So 1)

Pp
Hor
(So 1)

Vv
Dost
(So 1)

Vv
Dost
(So 1)

Tv (Chl)
Hor
(TVN)

   

Tv (Dí)
Hruš

 
P
á

 

Inf
Miš
(UPoN)

M
Miš
(PřTř)

Pp
Hor
(So 1)

Z
Hruš
(So 1)

Fy
Lun
(So 1)

     

 

Rozvrh platný od 11. 3. 2019 - náhradní prostory

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  7.B  (Hrušková Eva)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

M
Lun
(So 2)

Čj
Kou
(So 2)

Fy
Dost
(So 2)

Aj (AJMP)
Řad
(So 1)

Tv (Chl)
Hor
(TVN)

 

Inf
Miš
(UPoN)

Z
Hruš
(UPoN)

Aj (AJN)
Huš
(So 2)

Tv (Dí)
Hruš
(TVS)

Aj (AJP)
Nech

 
Ú
t

 

Aj2 (AJ2)
Nech
(So 2)

Aj2 (AJ2)
Nech
(So 2)

Pp
Hor
(So 2)

M
Lun
(So 2)

VPoh (VPoh)
Hruš
(TVN)

M
Lun
(So 2)

   

Nj (NJP)
Huš
(UPoN)

Nj (NJP)
Huš
(So 1)

VTch (VTch)
Lun
(U-D)

Nj (NJN)
Kov
(So 1)

Nj (NJN)
Kov
(UPoN)

VTps (VTPs)
Kov
(So 1)

 
S
t

 

Aj (AJMP)
Řad
(So 2)

Aj (AJMP)
Řad
(UPoN)

Čj
Kou
(So 2)

D
Kou
(So 2)

VkZ
Hruš
(So 2)

Pc (Chl)
Lun
(U-D)

   

Aj (AJN)
Huš
(So 1)

Aj (AJN)
Huš
(So 1)

Pc (Dí)
Dost
(So 1)

Aj (AJP)
Nech
(UPoN)

Aj (AJP)
Nech
(So 2)

 
Č
t

 

Pp
Hor
(So 2)

Z
Hruš
(So 2)

D
Kou
(So 2)

Čj
Kou
(So 2)

Čj
Kou
(So 2)

Tv (Chl)
Hor
(TVN)

   

Tv (Dí)
Hruš

 
P
á

 

M
Lun
(So 2)

Fy
Dost
(So 2)

Vv
Kov
(So 2)

Vv
Kov
(So 2)

Hv
Kov
(So 2)

     

 

Rozvrh platný od 11. 3. 2019 - náhradní prostory

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  8.A  (Nechvílová Tereza)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

M
Miš
(SálV)

Čj
Nech
(SálV)

Čj
Nech
(SálV)

Čpoz
Hor
(SálV)

Aj (AJP)
Nech
(SálV)

Fy
Řad
(SálV)

   

Aj (AJN)
Řad

 
Ú
t

 

Z
Hruš
(SálV)

M
Miš
(SálV)

M
Miš
(SálV)

Čj
Nech
(SálV)

Fy
Řad
(SálV)

Tv (D)
Hruš
(TVN)

   

Tv (CH)
Hor

 
S
t

 

Čpoz
Hor
(SálV)

Ch
Dost
(SálV)

D
Huš
(SálV)

D
Huš
(SálM)

Hv
Kov
(SálV)

 

Aj (AJP)
Nech
(UPoN)

VPoh (VPoh)
Hor
(TVN)

Aj (AJN)
Řad
(PřTř)

VTch (VTch)
Lun
(U-D)

 
Č
t

 

Aj (AJP)
Nech
(SálV)

(AJP)
Miš
(SálV)

Ch
Dost
(SálV)

Vv
Kov
(SálV)

Tv (D)
Hruš
(TVN)

Inf (AJP)
Lun
(UPoN)

   

Aj (AJN)
Řad

Inf (AJN)
Lun
(UPoN)

Tv (CH)
Hor
(TVS)

(AJN)
Miš
(SálM)

 
P
á

 

Čj
Nech
(SálM)

Čj
Nech
(SálV)

Pc (D)
Dost
(SálV)

VkO
Huš
(SálV)

Aj2 (Aj2)
Nech

Aj2 (Aj2)
Nech
(SálV)

   

Pc (CH)
Lun
(U-D)

Nj (Nj)
Huš
(SálV)

Nj (Nj)
Huš

 

Rozvrh platný od 11. 3. 2019 - náhradní prostory

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové  9.A  (Dostálková Jana)

 

1
7:30- 8:15

2
8:25- 9:10

3
9:30-10:15

4
10:25-11:10

5
11:20-12:05

6
12:05-12:50

7
13:00-13:45

8
13:55-14:40

 
P
o

 

Čj
Sou
(SálM)

M
Miš
(SálM)

Pp
Hor
(SálM)

VPoh (VPoh)
Hruš
(TVN)

D
Huš
(SálM)

Tv (D)
Hruš
(TVN)

   

VInf (VInf)
Miš
(UPoN)

Tv (Ch)
Hor

 
Ú
t

 

M
Miš
(SálM)

Fy
Dost
(SálM)

Aj (AjP)
Nech
(SálM)

Čj
Sou
(SálM)

D
Huš
(SálM)

 

VkO
SPA
(PřTř)

Z
Hruš
(PřTř)

Aj (AjN)
Řad

 
S
t

 

Ch
Dost
(SálM)

M
Miš
(SálM)

Fy
Dost
(SálM)

Aj (AjP)
Nech

VTch (VTch)
Lun
(U-D)

Hv
Kov
(U-5A)

   

Aj (AjN)
Řad

VPp (VPp)
Hor
(SálM)

 
Č
t

 

Ch
Dost
(SálM)

Vv
Čech
(SálM)

S: Čj (AjP) Sou (UPoN)

S: Čj (AjP) Sou (UPoN)

Nj (Nj)
Kov
(SálV)

Nj (Nj)
Kov
(SálV)

   

S: M (AjN) Miš (SálM)

S: M (AjN) Miš (SálM)

L: M (AjP) Miš (SálM)

L: M (AjP) Miš (SálM)

Aj2 (AJ2)
Řad

Aj2 (AJ2)
Řad

L: Čj (AjN) Sou (UPoN)

L: Čj (AjN) Sou (UPoN)

 
P
á

 

Z
Hruš
(SálV)

Čj
Sou
(SálM)

M
Miš
(SálM)

Aj (AjP)
Nech

Tv (D)
Hruš
(TVN)

Pc (D)
Dost
(PřTř)

   

Aj (AjN)
Řad
(SálM)

Tv (Ch)
Hor

Pc (Ch)
Lun
(U-D)

Zpracováno v systému Bakaláři