Lyžařský výcvik 2019

Vážení rodiče,

letošní lyžařský výcvik se uskuteční v řádném termínu 3. - 9. února 2019 v ubytovacím zařízení Šerlišský mlýn.

Vzhledem k množícím se dotazům ze strany žáků i rodičů opět nabízíme informace, které žáci obdrželi již v průběhu měsíce listopadu. Věnujte prosím zvýšenou pozornost povinné dokumentaci, pokud žák/žákyně nepředloží všechny náležitosti, ze zákona se NESMÍ kurzu zúčastnit (bez náhrady).

DŮLEŽITÉ - obsah obálky, kterou žáci odevzdají před nástupe do autobusu:

1. Doklad o zdravotní způsobilosti potvrzený lékařem (ke stažení zde) - platnost je od letošního roku 2 roky, lze použít z předešlých akcí
  2. Prohlášení zákonných zástupců, tzv. bezinfekčnost (ke stažení zde)
  3. Kč 1300,- na vleky
  4. Doklad o seřízení lyží (vydá servis), popř. prohlášení rodičů o stavu výzbroje. (ke stažení zde)
  5. Kartičku zdravotní pojišťovny (stačí kopie)

Obálku podepište a uveďte na ni také telefonické kontakty na zákonné zástupce. V případě nejasností mě konktaktujte (739456306, soukal@zsnechanice.cz).

Mgr. Petr Soukal, vedoucí kurzu

14. 1. 2019 Zobrazit méně