LVVZ 2021

Vážení rodiče,

množí se dotazy, zda v letošním roce proběhne lyžařský výcvik. Na tuto otázku nedokážu jasně odpovědět, pravidla se mění ze dne na den. Vše každopádně směřujeme k tomu, že výcvik proběhne a připravujeme na něj žáky.

Žáci 7. + zájemci z 8. ročníků obdrželi informace a další dokumentaci, kterou je třeba před kurzem zajistit. Jedná se zejména o lékařský posudek, lze použít i z jiné akce, ale nesmí být starší než 24 měsíců. Z vlastní zkušenosti doporučuji zajistit si již v současné době výzbroj, popř. ji alespoň zamluvit v půjčovně na daný termín 14. - 20. 2. 2021 - vše je bezplatné. Další informace naleznete v příloženém dokumentu, formulář pro lékařský posudek najdete v dokumentech.

Vývoj situace pečlivě sledujeme, v případě zrušení lyžařského kurzu bude žákům vrácena částka v plné výši.

Případné dotazy směřujte přímo na mě.

Petr Soukal

vedoucí LVVZ