Otevření MŠ v době letních prázdnin

Vážení rodiče,

z rozhodnutí zřizovatele a ředitelky školy vycházíme vstříc rodičům s prodloužením prázdninového provozu, a to od 1. 7. 2020 do 31. 8. 2020. Reagujeme tak na situaci, kdy rodiče s dětmi zůstávali doma v době uzavření škol.

Prázdninový provoz mateřské školy je výhradně pro děti, které byly k předškolnímu vzdělávání již přijaty a jejichž rodiče z různých důvodů nemohou čerpat dovolenou.

Kapacita MŠ je stanovena na minimálně 15 a maximálně 28 dětí. Po naplnění maximální kapacity se budeme řídit kritérii pro přijetí (viz níže).

Letní provoz bude probíhat od 7:00 do 16:00 hodin.

Kritéria při naplnění kapacity

V případě, že by došlo k překročení kapacity, budou přednostně přijímány do MŠ dle kritérií:

1. Děti zaměstnaných rodičů
  2. Starší sourozenec je přihlášen v červenci k docházce do školní družiny nebo je další sourozenec přihlášen v červenci či srpnu k docházce do mateřské školy
  3. Datum podání přihlášky

Nebudou-li děti v některém prázdninovém měsíci do MŠ přihlášeny, bude rodičům prominuta platba školného.

Mgr. Hana Špatenková
v.r. ředitelka školy