Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás pozvat na schůzku budoucích prvňáčků, která se bude konat ve středu 10. 6. 2020 od 16:30 hod. v budově 1. stupně ZŠ Nechanice (ul. Školská 333).

Na této schůzce budete seznámeni s rozdělením dětí do tříd, budou podány informace o pomůckách pro 1. ročník ZŠ  a bude se vybírat záloha 1.000,- Kč na pomůcky, které zakoupí p. učitelky dětem o prázdninách (sešity, čtvrtky, PS, razítko se jmenovkou, sáček k lavici apod.). Zbytek peněz bude použit na kulturní akce v 1. třídě.

Vzhledem k současné situaci se může dostavit za každou rodinu pouze jeden z rodičů a bez dětí. Prosíme, zajistěte si na tento termín volno, v jiném termínu nebude vstup do školy vzhledem k přísným hygienickým opatřením možný.

Roušky jsou prozatím ve společných prostorách školy povinné !

Těšíme se na Vás!!

R. Mihulová + I. Kamenická