Otevření školní jídelny od 11. 5. 2020

Vážení rodiče,

v souvislosti s otevřením mateřské školy bude otevřena od 11. 5. 2020 školní jídelna. Níže najdete několik organizačních pokynů:

• výdejní doba je od 11:00 do 13:30 hod.,
  • školní stravování bude probíhat v běžné podobě, tj. teplý oběd, dopolední a odpolední svačina pro MŠ.

Podrobné informace naleznete:

Pravidla školního stravování

1. Pokrmy vydává personál včetně čistých příborů. Strávníci si sami jídlo a pití nenabírají a neberou si ani příbory.
  2. V jídelně se při výdeji jídla nesmí potkávat žáci z různých skupin žáků. Při stravování jsou zajištěny obvyklé rozestupy jako ve třídě. Dále je nutné zajistit rozestupy mezi jednotlivými skupinami.
  3. Rouška se odkládá pouze při samotné konzumaci jídla a pití, a to do vlastního sáčku.
  4. Před vstupem do jídelny si každý žák umyje ruce či použije dezinfekci na ruce.
  5. Při přípravě jídel a při vydávání je nutné dodržovat zvýšenou měrou běžná hygienická pravidla.“

Strávníci se mohou přihlašovat od středy 6. 5. 2020.

Děkuji Vám za spolupráci.

Mgr. Hana Špatenková v. r.

5. 5. 2020 Zobrazit méně